721. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)
Műteremben, 1979
rézkarc, papír
400*600 mm
j.j.l.: Borsos Miklós "Orczy Istvánnak szeretettel köszönettel Borsos Miklós 1979"