234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kettős rajz, 1962

722. Szász Endre (Csíkszereda, 1926 - Mosdós, 2003)

Kettős rajz, 1962

tus, papír

238*156 mm; 238*155 mm

j.j.l.: Szász Endre 962