234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Viharos tenger

518. Mendlik Oszkár (Radvánc, 1870 - Aerdenhut, 1963)

Viharos tenger

olaj, vászon

73*100 cm

j.j.l.: Mendlik O.