234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Velence, 1909

519. Favai, Gennaro (Velence, 1879 - Velence, 1958)

Velence, 1909

olaj, vászon

80,5*117 cm

j.b.l.: G. Favai Venezia 1909