234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Nagyvárosi utca

532. Hellmann Márton (Kőrősbékény, 1904- Budapest, 1997 )

Nagyvárosi utca

pasztell, papír

42,5*30,5 cm

j.j.l.: Hellmann M.