234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kilátás az ablakból (Rózsadomb)

533. Márffy Ödön (Budapest, 1878 - Budapest, 1959)

Kilátás az ablakból (Rózsadomb)

akvarell, papír

285*200 mm

j.b.l.: Márffy