234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Csobánka látképe, 1971

534. Tóth B. László (Dad, 1906 - Budapest, 1982)

Csobánka látképe, 1971

olaj, vászon

51*70 cm

j.j.l.: Tóth B. László 1971