234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Nagymaros"

535. Medveczky Jenő (Savnik, 1902 - Budapest, 1969)

"Nagymaros"

olaj, tempera, vászon

41*50 cm

j.j.l.: Medveczky