234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Kompozíció", 1972

756. Urbán György (Sátoraljaújhely, 1936 - )

"Kompozíció", 1972

olaj, farost

80,5*80 cm

j.b.l.: Urbán Gy. 72