234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Alkonyat kastély", 1975

757. Szily Géza (Tolna,1938 - )

"Alkonyat kastély", 1975

olaj, vászon

100*90 cm

j.k.l.: Szily G. 975

sérült