234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Előkelő társaság a parkban

183. Becker, Carl Ludwig (Berlin,1820 - Berlin,1900)

Előkelő társaság a parkban

olaj, vászon

91,5*213 cm

j.j.l.: C. Becker