234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Toborzás

184. Schlesinger, Felix (Hamburg, 1833 - Hamburg, 1910)

Toborzás

olaj, vászon

66*89 cm

j.b.l.: Felix Schlesinger

sérült