234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Férfi portré

622. Nyergesi János (Nyergesújfalu, 1895 - Nyergesújfalu, 1982)

Férfi portré

akvarell, tus, karton

310*245 mm

j.j.l.: Nyergesi J.