234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Nő nyaklánccal, 1932

621. Baky Győző (Budapest, 1902 - Budapest, 1972)

Nő nyaklánccal, 1932

olaj, vászon kartonra ragasztva

44,5*33 cm

j.b.l.: Baky Gy. 32