234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kertrészlet, 1937

403. Jobbágyi Gaiger Miklós (Szentgotthárd, 1892 - Budapest, 1959)

Kertrészlet, 1937

olaj, vászon

45*68 cm

j.j.l.: Jobbágyi Geiger M. 1937