234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Nagy Deészisz Szent Szolovecki Zoszimával és Szent Szolovecki Szavatijjal

32. Orosz ikonfestő, 19. sz.

Nagy Deészisz Szent Szolovecki Zoszimával és Szent Szolovecki Szavatijjal

olaj, fa

35*30,5 cm