234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Triptichon - Mária angyalokkal és apostolokkal

31. Orosz ikonfestő, 19. sz.

Triptichon - Mária angyalokkal és apostolokkal

olaj, fa

58*68 cm