234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Karnevál

705. Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 - Budapest, 2009)

Karnevál

olaj, farost

50*70 cm

j.b.l. és ho.: Schéner