234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Vízi világ

706. Farkas István (Budapest, 1887 - Auschwitz, 1944)

Vízi világ

litográfia, papír

285*205 mm

j.b.l.: Farkas (nyomaton)