234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Tanyarészlet gémeskúttal

296. Pörge Gergely (Pest, 1858 - Újpest, 1930)

Tanyarészlet gémeskúttal

olaj, vászon

32,5*43 cm

j.j.l.: Pörge Gergely