234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Patakparton

297. Bruck Lajos (Pápa, 1846 - Budapest, 1910)

Patakparton

olaj, vászon

76,5*58,5 cm

j.b.l.: Bruck, ho: kiállítási cédula