234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Falusi út híddal

298. Aggházy Gyula (Dombóvár, 1850 - Budapest, 1919)

Falusi út híddal

olaj, karton

37*50 cm

j.j.l.: Aggházy Gy.

sérült