234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kikötői jelenet

142. Itáliai festő, 17. sz. vége

Kikötői jelenet

olaj, vászon

75*98,5 cm

j.n. ho.: Postatakarék cédula töredék