234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Előkelő ifjú hölgy portréja háttérben a schönbrunni kastély látképével

143. Osztrák festő, 1840 körül

Előkelő ifjú hölgy portréja háttérben a schönbrunni kastély látképével

olaj, vászon

98*80,5 cm

keret nélkül