234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Rózsás csendélet

144. Lauer, Josef (Bécs, 1818 - Bécs, 1881)

Rózsás csendélet

olaj, vászon

52,5*42 cm

j.b.l.: Joseph Lauer