234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Galambposta, 1885

145. Horowitz Lipót (Kassa, 1838 - Bécs, 1917)

Galambposta, 1885

olaj, vászon

79,5*62,5 cm

j.b.k.: Horowitz 885