234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ifjú hölgy portréja, 1892

146. Stina, B. jelzéssel

Ifjú hölgy portréja, 1892

olaj, vászon

57*48 cm

j.b.l.: Br. B. Stina 892