147. Neugebauer, Josef (Bécs, 1810 - Melk, 1895)
Ausztriai Mária Terézia főhercegnő (1845-1927) portréja, 1846
olaj, vászon
79,5*63,5 cm
j.b.l.: Neugebauer 846