234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ausztriai Mária Terézia főhercegnő (1845-1927) portréja, 1846

147. Neugebauer, Josef (Bécs, 1810 - Melk, 1895)

Ausztriai Mária Terézia főhercegnő (1845-1927) portréja, 1846

olaj, vászon

79,5*63,5 cm

j.b.l.: Neugebauer 846