234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ifjú hölgy ékszeres dobozzal

148. Monsion jelzéssel, 19. sz.

Ifjú hölgy ékszeres dobozzal

tempera, csont

d: 100 mm

j.j.k.: Monsion

sérült