234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Istenszülő, minden fájdalmasok öröme

25. Orosz ikonfestő, 19. sz.

Istenszülő, minden fájdalmasok öröme

olaj, fa

32*26,5 cm

2013, 267. oldal