234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Háromkezű Mária - u.n "kozák barokk"

24. Dél - oroszországi festő, 1850 körül

Háromkezű Mária - u.n "kozák barokk"

olaj, fa

30,5*26 cm