199. Telepy Károly (Debrecen, 1828 - Budapest, 1906)
Vadász
olaj, karton
26,5*17,5 cm
j.b.l.: Telepy K.; ho.: Telepy Károly hagyatékából pecsét és Telepy Károly kiállítása 1906, 388. tétel cédula