234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Vadász

199. Telepy Károly (Debrecen, 1828 - Budapest, 1906)

Vadász

olaj, karton

26,5*17,5 cm

j.b.l.: Telepy K.; ho.: Telepy Károly hagyatékából pecsét és Telepy Károly kiállítása 1906, 388. tétel cédula