234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Tót legény

198. Ujházy Ferenc (Szolnok, 1827 - Budapest, 1921)

Tót legény

olaj, vászon kartonra ragasztva

24*20 cm

j.j.l.: Ujházy F.