234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Velencei részlet

502. Medgyessy jelzéssel, 20. sz. eleje

Velencei részlet

olaj, vászon kartonra ragasztva

35*25,5 cm

j.j.l.: Medgyessy