234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Vízpart

501. Kuznyecov, N. jelzéssel, 20. sz. eleje

Vízpart

olaj, fa

22*32 cm

j.j.l.: N. Kuznyecov (cirill betűkkel)