234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Házaspár portréja, 1838

224. Frühling, Carl (működött 1820-1840 között)

Házaspár portréja, 1838

tempera, csont

130*100 mm

j.b.l.: C. Frühling pinx. 1838

a női portré sérült