234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Fiatal lány portréja (Párizsi modell, Fotelban ülő nő), 1896

223. Kernstok Károly (Budapest, 1873 - Budapest, 1940)

Fiatal lány portréja (Párizsi modell, Fotelban ülő nő), 1896

olaj, vászon

127*89 cm

j.j.l.: Kernstock Károly 96