234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Hölgyportré, 1884

222. Kobierski, Karl Ritter von (Cimpulung, 1846 - Bécs, 1907)

Hölgyportré, 1884

olaj, vászon

80*63 cm

j.j.k.: C.v. Kobierski 884

sérült