234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Önarckép, 1907

221. Kiss R. jelzéssel, 20. sz. első fele

Önarckép, 1907

litográfia, papír

470*370 mm

j.j.l.: Kiss Rezső 907 (nyomaton)

sérült