234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Fejkötős hölgy portréja

157. Osztrák festő, 19. sz. második fele

Fejkötős hölgy portréja

olaj, vászon

64*50,5 cm

j.b.l.: H... Dubb...