234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Árpádházi Szent Erzsébet, 1937

173. Liezen-Mayer Sándor (Győr, 1839 - München, 1898) után Nagy István

Árpádházi Szent Erzsébet, 1937

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: Liezen Mayer után Nagy István 1937