74. Brandl, Peter (Prága, 1668 - Kutná Hora, 1735) köre
Olvasó Mária VÉDETT - NO EXPORT
olaj, vászon
92*71,5 cm
j.n. ho. felirat: B. Augusz... gyűjteménye, Carlo Dolce Olasz oskola No. 51. BP. 69.
faragott, aranyozott keretben, sérült