234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A ventei park látképe, 1888

270. Telepy Károly (Debrecen, 1828 - Budapest, 1906)

A ventei park látképe, 1888

olaj, vászon

38*70 cm

j.b.l.: Telepi K. 1888