234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Romantikus táj, 1856

269. Khoor József (Pest, 1817 - Budapest, 1892)

Romantikus táj, 1856

olaj, vászon

45*56,5 cm

j.b.l.: Fest. Khoor Josef 1856