234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Itáliai táj romokkal és pásztorokkal

96. Rómában működött németalföldi festő, 17. sz. első fele

Itáliai táj romokkal és pásztorokkal

olaj, vászon

95,5*140,5 cm