234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Fájdalmas Mária

97. Füger, Friedrich Heinrich (Heilbronn, 1751 - Lipcse, 1818) követője, 19. sz.

Fájdalmas Mária

olaj, vászon

55,5*45 cm

sérült