234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kávéházi jelenet, 2 db

710. Európai festő, 20. sz. közepe

Kávéházi jelenet, 2 db

tus, papír

290*215 mm és 290*230 mm

j.j.l.: j.j.l. az egyiken: olvashatatlan 954 11.