711. Faragó Géza (Budapest, 1877 - Budapest, 1928)
Sebők Zsigmond: Mackó úr kalandjai (illusztráció)
490*340 mm
j.j.l.: Petykának és Félixnek Faragó Géza bácsi
litográfia, grafit, pauszpapír kartonra ragasztva