234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Öreg pásztor, 1979

712. Reich Károly (Balatonszemes, 1922 - Budapest, 1988)

Öreg pásztor, 1979

tus, papír

350*490 mm

j.j.l.: Reich K. 1979