234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Életfa, 1967

713. Orbán Dezső (Győr, 1884 - Sydney, 1986)

Életfa, 1967

akvarell, tus, karton

245*290 mm

j.b.l.: Orbán 1967